מרכזיות לעסקים

 

מרכזיות לעסקים

אתם מנהלים עסק שבבת אחת הלך וגדל? או שאולי אתם פשוט רוצים לקדם את העסק ולייעל את שיטת העבודה שלכם? אם כך, עכשיו זה הזמן לבדוק איזה מרכזיות יש היום בשוק ולבחור לכם אחת, כי אתם לא באמת יכולים לעבוד רק עם הטלפון הנייד. זה נכון שבשנים האחרונות הלקוחות מתקשרים אלינו לכל מקום, בין אם זה לנייד ובין אם הם מחפשים אותנו במייל, אך עדיין את רוב השיחות אנחנו מקבלים בטלפון הקווי של המשרד.

 

משמעות הדברים היא שאם לקוח מתקשר צריך שתהייה דרך להעביר אותו לעובד שיוכל לתת לו שירות, ולשם כך צריך מרכזיה טובה. המרכזיות עונות לנו על צרכים שונים בעסק, כמו:

 

  1. העברת שיחות מהפקידים לעובדים

  2. הקלטת שיחות

  3. העברת לקוח לשלוח הנכונה לקבלת שירות

  4. תקשורת בתוך המשרד בין העובדים השונים

 

לכן, אם חשוב לכם שהעסק יתפקד כמו שצריך ואם אתם רוצים להיות מסוגלים לתת לכל לקוח שירות מצוין, כדאי יהיה לבחור עוד היום מרכזיה טובה, ואנחנו המקום שאליו כדאי לכם לפנות.

 

 

מרכזיות איכותיות שמתאימים לעסק שלכם

 

את החברה שלנו "TECHCHOM" הקמנו לפני שנים ואנחנו הכתובת הנכונה בכל מה שקשור לאבטחה, הגנה ומרכזיות איכות לכל עסק. זה לא משנה איזה עסק אתם מנהלים ואיזה סוג של שירות אתם נותנים ללקוח שלכם, כי בכל מקרה אתם צריכים מרכזיה, אז למה שלא תתקשרו אלינו? אנשי הצוות שלנו מכירים את התחום לעומק ומנוסים בו מאוד, כך שנוכל לעזור לכם כבר בשלב שבו אתם בוחרים את המרכזייה המתאימה.

 

העניין הוא שהשוק של ימינו מוצף בלא מעט אפשרויות ולא לכל עסק יתאים אותו המוצר, כך שייעוץ מהמומחים זה לא  משהו שכדאי לוותר עליו. שימו לב שגם אם אתם רוצים לשלב  בעסק שלכם:

 

  • מערכות אזעקה

  • מערכות בקרת כניסה

  • מערכות כריזה

 

או כל דבר אחר שקשור לתחום ההגנה על העסק, הרי שגם אז אנחנו נוכל לסייע לכם. החברה שלנו מתעסקת בתחום האלה מזה שנים ונוכל לייעץ לכם ולמכור לכם את המערכות המתאימות ביותר לצרכים שלכם.

 

 

טכקום-מערכות ביטחון ותקשורת בע"מ    |    techcom.va@gmail.com    |    053-8212530    |    054-5318670    |

 

Site by Armadil

 

Techcom - מערכות מיגון ותקשורת

 

techcom.va@gmail.com

 

053-8212530

 

054-5318670